KONTO

Po złożeniu zamówienia Twój projekt trafia do zautomatyzowanego systemu sprawdzania plików, a sklep generuje dokumenty potrzebne do ukończenia zamówienia.

Tak! Od razu możesz dzielić się z nami Swoja kreatywnością i składać zamówienia w naszym sklepie.

Prosimy sprawdź adres jaki podałeś podczas rejestracji, możesz to zrobić w Swoim Profilu Użytkownika. Jeśli adres jest poprawny, bardzo prosimy o kontakt na adres admin@mellowprint.pl, a jeśli nie, to prosimy, zmień podany adres email na właściwy edytując go w Swoim Profilu

Tak, ze względu na specyfikę naszych produktów wymagamy założenia konta klienta, jednak dzięki temu masz mozliwość gromadzenia Punktów i brania udziału w naszych promocjach.

Oczywiście, że tak! Chcemy żebyś miał zawsze dostęp do Swoich produktów i zawsze mógł zamówić dodruk

Jasne! Możesz zmieniać Swoje hasło kiedy tylko chcesz. W zakładce Twoje Konto znajdziesz pole Zmień hasło, wystarczy, że z niego skorzystasz.

Możesz napisać, zadzwonić, a nawet nas odwiedzić. Serdecznie zapraszamy! Wszelkie dane kontakowe znajdziesz w zakładce "Kontakt z nami"

Nie ! Twoje hasło jest Twoje i tylko Ty je znasz, bardzo prosimy, nie dziel się nim z nikim.

Dokładamy wszelkich starań, żeby Twoje dane były bezpieczne korzystając tylko z zaufanych dostawców usług i procedur umożliwiających kontrolę dostępu do danych osobowych. Gwarantujemy, że nikt nie powołany nie będzie miał dostępu do Twoich danych.

OFERTA I PRODUKTY

Na dziś wykonujemy w ramach portalu tylko elementy galanterii biurowej jakimi są karty wizytowe.

W zakładce "Produkty" znajdziesz wszelkie produkty dostępne w sklepie MellowPrint.pl

W MellowPrint.pl wykorzystujemy szereg najnowocześniejszych technologii druku począwszy od druku cyfrowego, przez druk offsetowy aż po  druk solwentowego i UV. 

Oczywiście! Zachęcamy Cię do skorzystania z wygodnego formularza dostępnego na naszej stronie. Znajdziesz go w zakładce "Zapytaj o kalkulację".

Skontaktuj się jak najszybciej z naszym Biurem Obsługi Klienta, a zrobimy wszystko co w naszej mocy. Jeżeli Twoja praca nie trafiła jeszcze do produkcji odbedzie się to bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jeśli Twoje zamówienie zostało przyjete do produkcji, a znalazłeś błąd to jak najszybciej skontaktuje się z naszym Biurem Obsługi klienta, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby zlecenie anulować.

 Zapisz się na nasz newsletter a obiecujemy sympatyczne niespodzianki !

Przy produktach z oferty kalkulacja jest wykonywana natychmiast, przy produktach niestandardowych gwarantujemy dzień roboczy a staramy się wykonywać je natychmiast po otrzymaniu . 

Bardzo nas cieszy kiedy nasi Klienci wypróbowują kreatywne i innowacyjne rozwiązania. Dlatego prosimy skontaktuj się z nami bezpośrednio przez nasze Biuro Obsługi Klienta, a wypracujemy specjalnie dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Bardzo prosimy skontaktuj się z nami bezpośrednio przez nasze Biuro Obsługi Klienta, a wypracujemy specjalnie dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Sprawdzanie projektów odbywa się w sposób całkowicie zautomatyzowany. Wykorzystujemy do tego najnowsze oprogramowanie renomowanych firm i lata naszego doświadczenia. A wszystko dlatego, żebyś Ty mógł spać spokojnie.

System weryfikacyjny niestety nie poprawia Twoich plików - nawet tego nie chcemy ! Informuje za to o tym co możesz poprawić w projekcie. 

Obraz na monitorze powstaje w zupełnie inny sposób niż wydruk. Na ekranie monitora obraz powstaje poprzez podświetlenie trzech podstawowych kolorów RGB, a kolor biały uzyskujemy poprzez zmieszanie wszystkich trzech kolorów jednocześnie. Obraz na wydruku powstaje podczas mieszania czterech podstawowych kolorów CMYK, a kolor biały uzyskuje się poprzez kolor podłoża, na który nakładany jest obraz. Kolory na ekranie monitora dostrzegamy dzięki światłu emitowanemu przez ekran, a na wydruku widzimy dzięki światłu odbitemu od powierzchni, stąd na różnice mogą mieć wpływ kolor i jakość papieru oraz oświetlenie w jakim oglądamy wydruk. 

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta, a przekonasz się o tym.

Jesteśmy dumni z jakości naszych produktów i dokładamy wszelkich starań, żeby Twoje zamówienia wyglądały jak najlepiej. Jeśli jednak coś będzie budziło Twoje wątpliwości, bardzo Cię prosimy powiedz nam o tym, nasze Biuro Obsługi Klienta stanie na głowie aby spełnić Twoje oczekiwania.

Skontaktuj się z nami jak najszybciej. Możesz to zrobić przez dostępny na naszej stronie formularz, mailowo, lub telefonicznie

PŁATNOŚCI

W trosce o Twoją wygodę i bezpieczeństwo przyjmujemy Płatności Internetowe i przelewy.

Jeśli po zatwierdzeniu zamówienia do produkcji stwierdzisz, że chciałbyś zapłacić nam w inny sposób prosimy skontaktuj się z nami jak najszybciej.

Wiemy jak to jest prosić się o przesłanie faktury, więc zadbaliśmy o to żeby Twoja faktura znalazła się na Twoim mailu zaraz po tym jak zamówisz Swój projekt.

Jeśli jeszcze nie zaczęlismy prac nad Twoim zleceniem to oczywiście nie poniesiesz żadnych kosztów. Żeby anulować zlecenie prosimy skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Sprawdź proszę maila, jeśli na Twoim koncie nie ma potwierdzenia zamówienia w postaci maila z fakturą, bardzo prosimy daj nam znać.

KREATOR

Możesz użyć dowolnych logotypów i grafik w formatach jpg, jpeg, gif, png, pdf lub svg. Przygotowalismy również dla Ciebie bogaty zestaw fontów, w którym na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Nasz Kreator ma masę funkcji edycyjnych od tworzenia całkowicie nowych obiektów, dodawanie napisów, aż do edycji obrazów dodanych przez Ciebie, czy tworzeniu kodów QR. Jeśli poczujesz się zagubiony to wystarczy, że w Kreatorze naciśniesz zapytajnik, a pojawi się pomoc, objaśniająca wszystkie funkcje edytora.

Spady to nic innego jak elementy projektu dochodzące do brzegu użytku, które wystają dalej, aby dało się je odciąć. Po co komu nadmiarowy obrazek, tło czy kształt skoro przecież na gotowym produkcie tego nie ma? Chodzi o precyzję cięcia. Urządzenia, z których korzystają krajacze są całkiem precyzyjne, ale służą one do krojenia naprawdę dużych, nierzadko grubych ryz papieru, więc pewien margines błędu jest nie do uniknięcia.

Wystarczy, że w naszym kreatorze ustawisz teksty wewnątrz zielonej ramki i na pewno będzie dobrze.

Prawdopodobnie projekt ma inne proporcje, lub wielkość niż szablon produktu, którego używasz. Możesz to poprawić korzystając z narzędzi w naszym Kreatorze, lub z posiadanego przez Ciebie oprogramowania do edycji grafiki.

Nie musisz się nad tym zastanawiać, w naszym Kreatorze jest specjalne narzędzie, które sprawdzi rozdzielczość wstawionych przez Ciebie grafik. Zobaczysz je po prawej stronie stronie projektu w panelu "Element Obrazu".